У Соборі святого Юра у Львові виставлять до почитання унікальну ікону

Йдеться про копію Вифлеємської ікони Богородиці, на якій Пресвята Діва усміхається.

У неділю, 29 листопада, після Божественної Літургії об 11.00 год в Архикатедральному Соборі св. Юрія виставлять для почитання копію Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці, йдеться на сайті Собору, пише Твоє місто.

Напередодні, у суботу, 28 листопада, з нагоди початку Різдвяного посту, в Архикатедральному Соборі св. Юрія, Високопреосвященний Ігор, Митрополит Львівський, запалить Вифлеємську лампаду, яка упродовж усього Різдвяного посту буде виставлена в Соборі разом з Вифлеємською іконою Божої Матері. Початок о 17.00 год.

Фото: Собор святого Юра

Крім того, упродовж Різдвяного посту в соборі св. Юрія щодня служитимуть Молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою Вифлеємської Матері Божої: з понеділка по суботу – після Божественних Літургій о 10.00; а у неділю – після Божественної Літургії об 11.00.

Довідково

Вифлеємська Чудотворна ікона – єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва усміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною. Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері – базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос. До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їхнє благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах вірні звертаються в молитвах до Пречистої Богородиці і просять про її допомогу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.