п`ятниця, 14 червня

У Рясному з’являться масштабні складські приміщення

Виконавчий комітет затвердив містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво та реконструкцію ТзОВ «Інтенсив» виробничо-складських будівель на вул. Т. Шевченка, 327 у Львові. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Йдеться, зокрема, про нове будівництво ТзОВ «Інтенсив» виробничо-складських будівель; реконструкцію будівлі блоку виробничих цехів під літерою «С1-1» з прибудовою під виробничо-складські приміщення та нове будівництво допоміжних споруд; реконструкцію будівлі побутових приміщень блоку виробничих цехів під літерою «Т-8» під адміністративно-офісні приміщення на вул. Т. Шевченка, 327.

Загальна площа земельної ділянки – 11,9 га.

«Це складові комплексу, які планують розвивати на вулиці Шевченка. Тобто тут низка будівель, які будують та реконструюють. Фактично, велика виробничо-складська будівля та адміністративна будівля зі зв’язком з виробництвом», – зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

«Це дуже важливо, бо це достатньо велика загальна площа під виробництво», – додав перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.