У Рясному погодили будівництво складського комплексу. Візуалізація

У мікрорайоні Рясне-2 у Львові погодили зведення виробничо-складської будівлі. Йдеться про ділянку на вул. Тараса Шевченка, 327є. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету ЛМР — пише Tvoemisto.tv.

«Там є незавершене будівництво, натомість пропонують зробити готову виробничо- складську будівлю з підʼїздами та відповідними рампами. Рішення про це будівництво вже попередньо виносили на архітектурно-містобудівну раду, де воно отримало необхідну кількість голосів на підтримку», – каже головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Земельна ділянка розташована в зоні В-4 – зона підприємств ІV класу шкідливості відповідно до детального плану території. Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах становить 15,00 м від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивних елементів будівлі

Містобудівні умови та обмеження отримало товариство з обмеженою відповідальністю «Бенетон компані». За даними Youcontrol, компанія зареєстрована у Львові на вулиці Зеленій. Керівником організації та кінцевим бенефіціарним власником є Роман Іконяк. Основний вид діяльності – виробництво бетонних розчинів, готових для використання.

Нагадаємо, що на вулиці Пластовій, 7 у Львові пропонують збудувати виробничо-складський комплекс з адміністративно-побутовими приміщеннями та торгово-виставковим залом. Йдеться про ділянку, де колись була нафтобаза, нині резервуари вже демонтували.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: