Вівторок, 26 вересня

“У разі смерті дитини – 1000 гривень”: у Львові скандал через щоденника з пам’яткою від страхової компанії

На передостанній сторінці щоденника пообіцяли виплатити 1000 грн у разі смерті дитини

У Львові розгорівся великий скандал навколо шкільних щоденників, які учням закуповує одне з місцевих навчальних закладів. На передостанній сторінці значиться пам’ятка від страхового поліса, який обіцяє виплатити 1000 гривень батькам у разі смерті дитини. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла одна з мам школяра Анастасія Винокурова.

“Щоденник – звичайний, як у всіх – місце для розкладу уроків, зауважень та оцінок, на передостанній сторінці – пам’ятка про те, що робити, щоб отримати страхову виплату у разі смерті або травми дитини від страхової компанії “Стройполіс”. Страховий внесок “зашитий” у вартість щоденника і складає 7,24 грн. Страхова виплата в разі смерті дитини – 1000 грн. У разі травми – 100-200 гривень. Щоб отримати виплату, потрібно зібрати повний пакет документів і протягом двох днів після страхового випадку встигнути їх подати в страхову компанію”, – написала жінка в публікації.

Вона обурилася тим, що в щоденнику її дитини буде написана така інформація, а також тим, що на його обкладинці видніється фото, на якому люди йдуть на червоне світло через дорогу, і саме воно зроблено під час пори року, коли немає ні снігу, ні листя.

У страховій компанії Анастасії відмовилися надавати договір полісу зі школою з цього приводу. З горем навпіл у неї все-таки вдалося його побачити. Текст договору жінка прикріпила до свого посту.

“До нас звернулися батьки з тим, як би зробити так, щоб діти не носили кольорові щоденники, на яких часто політична реклама, мультики чи якісь оголені люди. З’явилась ідея зробити уніфікований щоденник. Ми знайшли людину, яка допомогла нам це зробити. Якщо подивитись, скільки зараз коштують щоденники, то це не менше 25 гривень. Тобто це мінімальна ціна і додатковим бонусом є страхування, вартість якого – 7 гривень і вона включена в ціну. А щодо фото і червоного світлофора, то я навіть на це не зважив. Але це також дитині можна правильно подати, наголосивши, що ті люди роблять неправильно, коли рухаються на червоний”, – прокоментував ситуацію директор школи Ігор Галушко, як передає ZAXID.NET.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.