У пункті пропуску на Львівщині виявили незадекларований товар на 650 тис. гривень

У пункті пропуску «Шегині – Медика» на Львівщині виявили незадекларований товар на 650 тис. гривень. Про це повідомили Львівська митниця.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Зокрема, 29 жовтня в пункт пропуску «Шегині – Медика» із Польщі прибув мікроавтобус “Mercedes-Benz Sprinter”, яким кермував 30-річний житель Львівської області.

Для проходження митного контролю водій обрав смугу руху «червоний коридор» та вказав у декларації, що переміщує тільки вживаний одяг. Однак під час огляду автомобіля митники з прикордонниками виявили 64 незадекларованих акумулятори «BLACK CELL», орієнтовною вартістю майже 300 тис. гривень.

Того ж дня в «Шегині», у напрямку «в’їзд в Україну прибув ще один «Mercedes». 38-річний водій, мешканець Прикарпаття, обрав смугу «зелений коридор», чим засвідчив, що не переміщує товарів, обов’язкових до декларування та оподаткування. Під час митного огляду в авто виявили 1020 пар спортивних рукавиць і шкарпеток. За попередніми даними, вартість нового одягу сягає 350 тис. гривень.

За цими фактами складено адмінротоколи, відповідно до ч.2 ст. 471 (Недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами) МКУ. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 30 відсотків вартості цих товарів.

Нагадаємо, при ввезенні на митну територію України через автомобільні пункти пропуску в ручній поклажі або супроводжувальному багажі декларуванню не підлягають і не оподатковуються лише товари, фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро, а сумарна вага не більша за 50 кг.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.