У притулку Домажир волонтери облаштували житло для ведмедів

327
ведмідь ведмеді домажир

Через ремонтні роботи для відвідувачів доступна лише частина притулку. Відкрити «Домажир» повністю планують 11 липня.

У суботу, 9 червня, у ведмежому притулку «Домажир», що за 20 км від Львова, відбулася волонтерська толока, пише Твоє місто

Оскільки притулок ще не добудували, до допомоги з облаштування території залучили волонтерів, які прибрали сміття та оселі для тварин.

Через ремонтні роботи для відвідувачів доступна лише частина притулку. Відкрити «Домажир» повністю планують 11 липня.

Нині у притулку проживає семеро підопічних. Найпершою в «Домажир» потрапила Настя, яка народилася у Луцькому зоопарку.

«Маленькою її продали у приватні руки. На той час міжнародна захисна організація займалася в Україні стерилізацією бездомних собачок. Почувши історію про Настю, вирішили їй допомогти», — розповідає доглядач за ведмедями Володимир Костюченко.

За його словами, найбільше відвідувачі люблять Потапа. Його називають місцевою зіркою. Поки одні ведмеді ховаються подалі від людських очей, він, навпаки, намагається привернути до себе увагу. Втім близько до людей тварин не підпускають. 

«Це центр порятунку ведмедів, тому ми створюємо умови, наближені до природних. Вони перебувають у великих вольєрах. У кожному є басейн чи ставок. Також є певні забавки, іграшки для того, щоб тварини були постійно активними, тому що їх природний стан — це пошук їжі, риття землі», — каже директор притулку Ігор Николин.

Нагадаємо, ведмежий притулок «Домажир» відкрили торік у жовтні. Спершу екскурсії були безкоштовними, однак із квітня цього року ціна за вхід у притулок становить 60 грн для дорослих, 40 грн для студентів та 30 грн для дітей.