Понеділок, 5 грудня

У прокат виходить історична драма «Жива». Де подивитися у Львові?

«Жива» – це реальна історія Анни Попович – жінки, яка народилася в Карпатах 91 рік тому.

alive-kadr5

Історична драма, знята Тарасом Химичем, базується на реальних подіях, що сталися в 1950-х роках. Це історія молодої дівчини Анни Попович, яка, рятуючись від переслідувань МДБ, потрапила в табір УПА.

Справжня героїня, якій зараз 91 рік, зустрілася з режисером та дозволила екранізувати свою історію.

1949 рік. У Карпатах загін МДБ веде полювання на останніх вцілілих повстанців. Молода дівчина Анна, рятуючись від переслідувань, потрапляє в табір повстанців. Тут вона знайомиться і закохується в командира Довбуша. Анна наділена особливим даром. Вона бачить віщі сни, завдяки яким рятує повстанців від загибелі. Але сама героїня переживає і зраду, і складні тортури, й інші випробування.

Усі зйомки відбувалися в Горганах – тій частини Карпат, де й сталися події. Сцени допитів знімали в Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів, колишній в’язниці у Львові.

Саундтрек до фільму створив Сашко Положинський («Був’є»). Пісня «Закохані» була презентована у квітні.

Львів’яни мають змогу переглянути стрічку «Жива» із 24 по 30 листопада у мережі кінотеатрів Планета Кіно.

Рік: 2016. Країна: Україна. Мова дублювання: оригінал. Жанр: історія, драма. У головних ролях: Ольга Комановська, Ростислав Держипільський, Юрій Хвостенко, Володимир Правосудов, Володимир Климчук. Режисер: Тарас Химич. Сценарій: Тарас Химич. Тривалість: 100 хв.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: