Понеділок, 22 квітня

У потязі Львів – Рівне провідниці приймали пологи

13897770201Сьогодні у регіональному потязі №804 сполученням Львів – Рівне народилася маленька українка. Допомогла породіллі провідниця моторвагонного депо Здолбунів Олена Крижанівська.  Повідомляють у прес-службі «Укрзалізниці».

Як розповідає провідниця, за 10 хвилин до зупинки на станції Броди у вагітної жінки відійшли води. Швидку допомогу викликали на станцію Броди, однак, поки потяг прибув до станції, немовлятко уже народилося. З Бродівського вокзалу породіллю 1978 року народження із донечкою та старшим дворічним сином забрали у районну лікарню.

«Щойно жінка сказала мені, що у неї відійшли води, я повідомила машиністові про потребу викликати швидку на найближчу станцію, а сама взялася шукати у вагонах лікаря та надавати допомогу жінці. На щастя, у одному з вагонів їхав фельдшер, він нам дуже допоміг. Ми знайшли простирадла, організували простір для жінки, поклали її на стільці, дали доступ повітря. Я робила жіночці масаж спини, тримала за руку, допомагала правильно дихати. Пологи були стрімкі – уже за 10 хвилин мама тримала на руках немовля. Отож, у нас дівчинка!», — розповідає Олена Крижанівська.

Через непередбачувану ситуацію потяг відправився зі станції Броди на 14 хвилин пізніше, та прибув до кінцевої станції – Рівного – із запізненням близько 10 хвилин.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.