У підземеллях львівської Ратуші облаштують музей міста

Львівське комунальне підприємство «Центр розвитку туризму Львова» має наміри укласти угоду з ТОВ «Неодім Захід» на реставрацію та пристосування підземель у будівлі міської ради.

Про це йдеться у повідомленні на сайті системи електронних закупівель ProZorro, повідомляє Твоє Місто.

Як випливає з повідомлення, відновлюватимуть пивниці львівської Ратуші для того, щоби в майбутньому облаштувати там підземний туристичний маршрут.

Згідно з планами, вартість робіть не перевищить 4,819 млн грн, а виконати роботи мають до кінця 2019 року. Торги провели за переговорною процедурою, бо перед тим тендери двічі скасовували через недостатню кількість учасників. Засновницею ТОВ «Неодім Захід» є жителька Львова Маріанна Паславська.

У Центрі розвитку туризму Tvoemisto.tv розповіли, що по суті ці роботи є продовженням проекту «Підземний Львів», який раніше втілювало управління охорони історичного середовища. У пивницях Ратуші планують влаштувати музей міста та проводити різні виставки. Згідно з планами, музей мають відкрити до кінця 2019 року. Натомість реставрацією інших підземель займатиметься управління охорони історичного середовища ЛМР.

Згідно технічних вимог, роботи будуть проводитись із стінами, сходами, підлогами, тепло- та холодопостачанням, влаштування водопроводу та каналізації, електроосвітлення, пожежної сигналізації, охоронної сигналізації, встановлення підйомних ліфтових платформ для перевезення неповносправних на візках.

Нагадаємо, як повідомляло минулого року Zaxid.net, у рамках міжнародного Дня музеїв, з 18 до 20 травня, львів’ян запрошували оглянути приміщення, де буде розташований майбутній музей, та долучитись до процесу його створення.

2

Фото Павла Паламарчука / ZAXID.NET

«Музей міста буде простором для тимчасових чи довготривалих виставок, запрошуватимемо кураторів, які пропонуватимуть свої ідеї для виставок, а найкращі будемо втілювати у цьому просторі. Загалом, це виставковий простір у форматі змінних виставок, що пов’язані з міською історією, культурою та концепції міста загалом», – розповідала ZAXID.NET Тетяна Бей, начальниця Музею міста ЛКП «Центр розвитку туризму Львова».

3

Фото Павла Паламарчука / ZAXID.NET

Площа музею, за її словами, становить приблизно 600 м2.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.