Понеділок, 24 червня

У парку “Знесіння” у Львові відкриють систему теренкурів – стежки здоров’я

У понеділок, 22 червня, до Дня медичного працівника, у Регіональному ландшафтному парку «Знесіння» відбудеться відкриття системи стежок здоров’я (теренкурів).

Метою їх створення є надання можливості проводити реабілітацію пацієнтів з різними захворюваннями, а також спонукати мешканців до здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.

Впродовж 2019 році у Регіональному ландшафтному парку «Знесіння» була розроблена динамічна система стежок здоров’я (теренкурів), зокрема:

— три кардіологічні стежки (0,560 км; 1,175 км та 1,875 км), котрі обладнані чотирма інформаційними стендами з картами та інформацією про оздоровчу ходьбу, історію теренкурів та цікаві місця парку;

— дві загально-оздоровчі стежки (2,515 км та 3,065 км), які об’єднують п’ять загальнодоступних спортивних майданчиків зі встановленими трьома інформаційними табличками і двома щитами.

Усі стежки ознаковані стовпцями й табличками з позначенням віддалі пройденої від початку кожного маршруту.

«Це свято здоров’я в першу чергу для медиків, які хочуть бути здоровими і зробити здоровими своїх пацієнтів. Захід, присвячений професійному святу медичних працівників, який цього року змінив свій формат у зв’язку з епідемічною ситуацією.

Перевага теренкура полягає в тому, що не має сильного навантаження на опорно-руховий апарат. Це дозволяє проводити реабілітацію людям, що мають слабку фізичну підготовку. Крім того, при серцевих захворюваннях, біг може погіршити стан, а займаючись теренкуром можна розвинути у пацієнтів фізичну активність.

Важливим фактором також є можливість забезпечення доступу до комплексної кардіологічної реабілітації, оздоровлення та профілактики людям, які через фінансові обмеження не мають можливості скористатися реабілітаційними програмами в санаторіях та інших спеціалізованих закладах. Також можуть покращити своє здоров’я жителі Львова, які ведуть або ж тільки розпочинають вести активний та здоровий спосіб життя”, — зазначають організатори.

Організаційно-методичну роботу та підготовчу частину забезпечили працівники Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» та викладачі ЛНМУ ім. Данила Галицького, а також волонтери з Польщі та Словенії.

Співорганізатори заходу ЛНМУ ім. Данила Галицького, Департамент охорони здоров’я ЛОДА, Управління охорони здоров’я Львівської міської ради та Українське лікарське товариство у Львові.

Контактна особа: Уляна Тарас, тел +380970781453.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: