Вівторок, 26 вересня

У парку «Погулянка» за 247 тисяч гривень відремонтують відсівні доріжки

У львівському парку «Погулянка» ремонтують близько 1800 кв. метрів відсівних доріжок, що простягаються довкола каскаду озер. Про це повідомила керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Ми ремонтуємо відсівні доріжки в парку «Погулянка». Площа ремонтованих шляхів – близько 1800 кв. метрів. Вартість робіт становить 247 тис. грн. Вони фінансуються коштом поточного утримання парків»,  зазначила вона.

Нагадаємо, що у Львові облаштовувати алею від будинку садівника до центрального входу в парк Франка. На це коштів із міського бюджету не виділяли, водночас зробили за спонсорські гроші. Ремонт та водовідведення коштували орієнтовно 5 млн гривень, які виділив інвестор.

Для довідки

Львівський лісопарк «Погулянка» розташований на південному сході міста, між вулицями Пасічною, Вашинґтона, Зеленою та Личаківським кладовищем.

У ХVІІ ст. власником місцевих ґрунтів був львівський бургомістр Ян Аттельмаєр (Attelmajer), якому у 1641 р. вдалося за малу суму 6 злотих на рік взяти в оренду міські лани, що сягали майже Снопкова і Винників. У 1810 р. за 20000 злотих ця територія перейшла у власність адвоката Франциска Венґлінського відомого у Львові своєю підприємливістю. Саме за часів Венґлінського місцевість отримала назву «Погулянки».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.