У парку Івана Павла II на Сихові вандали зламали 32 дерева, вкрали 13 світильників та пошкодили хрести Хресної дороги

2599
сихів парк івана павла

За останні два дні в парку на Сихові вандалами знищено 32 дерева та викрадено 13 світильників. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Варто зазначити, що минулого тижня у цьому ж парку пошкодили хрести Хресної дороги.

ЛКП «Зелене місто» звернулось в поліцію. Наразі вирішується питання, як відновити зелені насадження, більшість з яких були сихівчанам подаровані.

«Вандали знищили 32 дерева, серед яких багато сакур, які місту подарували. За цим фактом ми написали заяву в поліцію. Вчора вночі хулігани в цьому парку вкрали 13 світильників. На жаль, такі випадки мають місце не вперше. Вартість однієї сакури — до 3 тис грн. Будемо дивитись, які з поламаних дерев ще можна врятувати. Решта – будемо відновлювати», — прокоментував Богдан Москвяк, директор ЛКП «Зелене місто».

Як повідомила голова Сихівської Р, А Галина Гладяк, не байдужих підприємців будуть просити долучитись до відновлення дерев у парку.

«Будемо дивитись, які дерева ще можна врятувати. Шукатимемо кошти, щоб відновити всі зелені насадження», — зазначила Галина Гладяк.

Мешканців закликають не бути байдужими та повідомляти про подібні випадки правоохоронні органи.

“Прохання тим, кому щось відомо по цьому інциденту повідомити в поліцію!”

Нагадаємо, 100 саджанців сакури висадили неподалік храму Різдва Пресвятої Богородиці в 2011 році. Минулого року там досадили ще 20 дерев, які місту подарувало Посольство Японії. Захід відбувся в рамках Року Японії в Україні та з нагоди святкування 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною.

Джерело: Львів – місто натхнення