Понеділок, 4 березня

У парку Франка почали демонтаж дитячого майданчика

У парку Франка в центрі Львова розпочали демонтаж дитячого майданчика. На місці знесених старих ігрових елементів створять нову тематичну зону за мотивами твору Івана Франка «Лис Микита». Про це повідомили у департаменті містобудування ЛМР.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Демонтувати старий майданчик планують упродовж двох днів. Після цього знадобиться ще кілька днів, щоб підготувати територію – прибрати, вирівняти ділянку тощо. Встановлення нових елементів розпочнуть приблизно через тиждень.

«Новий майданчик буде унікальним і безпечним. Створюють його за мотивами найвідомішого дитячого твору Івана Франка «Лис Микита». Тут передбачені різноманітні ігрові елементи: гойдалки, балансири, лазанки тощо. Виготовив їх німецький виробник Матіас Гьопфнер, який спеціалізується на дитячих майданчиках з натурального дерева. За рівнем якості і безпеки вони відповідають німецьким стандартам», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач повідомляв у програмі «Тема тижня» на Tvoemisto.tv, що попередньо планували зробити на майданчику башту-лабіринт висотою 8 метрів та три рухливі мости з мисливцями, які полювали на Лиса Микиту. Також буде фотозона – Лев на троні, у якого можна буде посидіти на колінах. Крім цих елементів, хочуть встановити підвісний канатний тунель, лазанку, полісади з грибочками (лабіринти і фотозона), гойдалку-гніздо та балансир. Усі конструкції будуть виконані з дерева акації.

Загальна вартість проєкту становила 2,3 мільйона гривень, якими забезпечує благодійник.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.