У найвищому львівському костелі встановили пластикові вікна

У церкві святих Ольги і Єлизавети на пл. Кропивницького замість двох старих вікон встановили пластикові. Про заміну вікон першими повідомили очевидці у фейсбук-групі «Нас не питали». Водночас адміністрація храму пояснила , що встановлення пластикових вікон не створює проблеми, а навпаки була необхідною, оскільки тепер ці приміщення можна провітрювати.

f1_a75f6-1

«Усі наші вікна ми замостили склопакетами. За браком місця, у нішах, що на хорах, ми зробили класи для навчання дітей. А щоб можна було провітрити приміщення, ми і вставили ці пластикові вікна. Геометрії вікон ніхто не порушив. Голі склопакети вставили у старі кам’яні пройми. Наголошу, склопакети без пластику. Гадаю, так красивіше і практичніше, аніж коли вікна були забиті фанерою і дошками, як це було у 90-ті роки. Все одно, ті вікна потрібно було засклити. На мою думку, ми це зробили найкраще», –  пише адміністратор храму свв. Ольги і Єлизавети отця Івана Галімурку.

Фото: Остапа Готя

Фото: Остапа Готя

Він також зауважив, що поява пластикових вікон не є проблемою, оскільки їх легко зняти.

«Наголошу – ми нічого не порушили. Окремо хочу звернутися до тих львів’ян, котрі називають нас «рагулями». Якщо вони вважають себе християнами, то нехай збагнуть слова Ісуса Христа: “Чому дивишся на скалку в оці брата твого, колоди ж у власнім оці не чуєш? І як можеш сказати братові твоєму: дай, брате, вийму скалку, що в твоїм оці, ти, що не бачиш колоди, яка у твоїм оці? Лицеміре, вийми перше колоду з ока свого, і тоді побачиш, як вийняти скалку з ока брата твого”», – додав Іван Галімурка.

zaxid.net, tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.