Понеділок, 4 березня

У міжнародному аеропорту «Львів ім. Данила Галицького» додаткові заходи щодо протидії корупції

IMG_2993У Міжнародному аеропорту «Львів ім. Данила Галицького» вжито додаткові заходи щодо протидії проявів корупційних діянь серед пасажирів та працівників митниці.

Так, з метою недопущення непорозумінь під час митного контролю пасажирів та їх багажу в кімнатах огляду встановлено камери відеоспостереження. Зображення з них буде  транслюватись на монітори у кабінетах керівника та заступника начальника митного поста. Додаткові заходи посилять контроль за підлеглими та підвищать відповідальність як пасажирів, так і особового складу митного поста.

Впровадження нових технічних засобів було предметом тривалої  розмови керівника Львівської митниці ДФС з керівництвом летовища. Однак, у зв’язку з відсутністю постійного керівника ДП МА «Львів ім. Данила Галицького» це питання не вирішувалося. І тільки після призначення нового генерального директора  Тетяни Романовської в короткі терміни відеокамери було встановлено. У перспективі керівництво митниці і аеропорту планують впровадити інші технічні новинки, аби забезпечити комфортний, швидкий, якісний та надійний  митний контроль в міжнародному аеропорту «Львів ім. Данила Галицького».

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.