У міськраді відповіли, коли у Львові відкриється сезон літніх майданчиків

В суботу, 1 квітня, у місті відкриваються літні майданчики. Сезон триватиме до 1 листопада. Про це розповіли в пресслужбі Львівської міської ради — пише Варта1.

В управлінні архітектури та урбаністики міської ради зазначили, що дозволи на відкриття літніх терас ще досі видаються. Загалом, кожного року в управлінні архітектури та урбаністики ЛМР видають таких півтисячі дозволів.

Також повідомляється, що власники закладів, які мали відповідні дозволи, можуть їх продовжити. Ця процедура є значно легшою.

“Якщо ж майданчик вперше почне роботу, то власник спочатку звертається до нас за архітектурно-художніми вимогами, на їх основі розробляє проєкт. Якщо йдеться про розміщення у центральній частині міста, то цей проєкт погоджують ще з управлінням охорони історичного середовища, після чого знову звертаються до нас за дозволом. Ми видаємо паспорт функціонування майданчика, і вже з цим документом слід звернутися в управління комунальної власності для укладення договору оренди», – пояснюють в управлінні архітектури та урбаністики ЛМР.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.