Понеділок, 4 березня

У Львові зупинили чергове незаконне будівництво

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові завершила перевірку на об’єкті будівництва магазину по вул. Широкій, 81. В результаті було винесене рішення про зупинення будівельних робіт та про усунення порушення вимог законодавства. Справу розглядатимуть 13 квітня, інформують у прес-службі ЛМР.

Зокрема, під час перевірки було виявлено, що за вказаною адресою проводяться будівельні роботи з будівництва магазину без дозвільних документів, які надають право на виконання такихх робіт. Це є  порушенням вимог п.2 частини першої ст.34, частини першої статті 36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.5 Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 466.

Як повідомляють в інспекції, на місці влаштовано бетонний фундамент, вимуровано стіни з газобетонних блоків та встановлено металеві колони.

В інспекції наголошують – за виконання будівельних робіт без реєстрації про початок виконання таких робіт на об’єкті ІІ категорії складності, передбачений штраф в розмірі тридцяти шести прожиткових мінімумів для працездатних осіб – 57600,00 грн.

Нагадаємо, згідно з повідомленням управління регулювання забудови від 31.03.20176 встановлено, що відповідно до ухвали №1568 «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м.Львова» тимчасову споруду ТзОВ «Західуніверсал плюс» на вул. Широкій, 81 виключено із «Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території м.Львова».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.