У Львові знову почне курсувати трамвайний маршурт №7

Найближчими тижням у Львові мають відкрити для проїзду вул. Шевченка, яку реконструюють вже другий рік поспіль, а це значить, що трамвай №7 відновлює свій маршрут

Як розповіли “Еспресо.Захід” у ЛКП “Львівелетротранс”, у відомстві планово готуються до відновлення трамвайного руху по вулиці Шевченка.

“Після довгої перерви на вулиці міста повернеться трамвайний маршрут № 7 ПОГУЛЯНКА – вул. ТАТАРБУНАРСЬКА. Маршрут трамваю № 7: вул. ТАТАРБУНАРСЬКА (вул. ШЕВЧЕНКА) → вул. Шевченка → вул. Городоцька → пл. Осмомисла → вул. Гонти → вул. Підвальна → вул. Личаківська → вул. Мечникова → вул. Левицького → вул. А. Вахнянина → ПОГУЛЯНКА (вул. А. ВАХНЯНИНА). Попередньо плануються до випуску до 10-ти трамвайних вагонів. Інтервал руху буде визначено після проведення “обкатки” трамвайним вагоном, а також після проведення аналізу пасажиропотоків та інтенсивності транспортного руху на вказаному маршруті”, – розповіли у Львівелетротрансі.

Також у відомстві зазначили, що початок регулярного руху маршруту № 7 можна очікувати упродовж 2-3-х днів після проведення “обкатки”.  Тобто це означає, коли відкриють вул. Шевченка, певний час будуть роботи контактну лінію, а тоді 2-3 тижні “обкатувати” трамваї. Отже, потрібен десь місяць часу після відкриття вулиці, щоб трамвай № 7 знову почав регулярно курсувати вул. Шевченка.

Цікаво також, що кабель живлення контактної мережі по вул. Шевченка введений в експлуатацію 1908 році і його протяжність – найдовша з кабельних ліній ЛКП “Львівелектротранс” – від вул. Вітовського, 57 до вул. Шевченка, 80 (2700 м). 

“У даний час впроваджується проєкт додаткової кабельної лінії”, – зазначили у ЛКП “Львівелектротранс”.

  • Нагадаємо, 1 червня буде два роки, як у Львові перекрили частину вул. Шевченка для капітального ремонту третьої ділянки вулиці, останні обіцянки ЛМР – в червні дорогу повністю відкриють для руху
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.