п`ятниця, 12 квітня

У Львові знову хочуть переробляти транспортну систему: міські маршрутки поїдуть у села

маршрутка маршруткиЛьвівські міські маршрутки планують продовжити до найближчих сіл. Про це 17 жовтня під час брифінгу повідомив журналістам міський голова Андрій Садовий.

За словами мера, уже наступного року Львів можуть сполучити із найближчими селами.

«Є схема, яка повинна працювати. Не можна з одного села пускати автобус через місто Львів в інше село. У Львові є свої маршрути. Ми підемо іншим шляхом. Частина львівських маршрутів буде продовжена до навколишніх сіл, щоб вони були імплементовані у львівську мережу. Це буде позитивний варіант вирішення. Наступного року вже буде працювати нова система по співпраці з перевізниками, ми будемо оголошувати конкурс. Зараз триває обговорення, частина громадськості буде у конкурсному комітеті, вони будуть фіналізувати рішення щодо перевізників, які будуть працювати. Вакханалія, яка існувала багато років, повинна бути припинена. Ці автобуси, які з одного села їздили в інше, жахливої якості. Будь ласка, доїхав до кінцевої станції, зупинився, є львівська транспортна система, як повинна якісно працювати»,- зазначив він.

Також А. Садовий пояснив, що маршрути продовжують, «щоб забирати людей з навколишніх сіл».

Щодо стану та кількості автостанцій у Львові міський голова повідомив, що ці проблеми візьмуться вирішувати у 2017-2018 роках.

«Наступного року ми хочемо приступити до реконструкції площі перед вокзалом, там треба будувати великий підземний паркінг, реконструювати площу. Є у нас наш автовокзал, який повинен якісніше працювати. Є станції, які завжди працювали, але раніше вони були комунальними, а в 90-их роках їх продали і зробили приватними. Система переведення і автостанцій, і транспорту з комунальних форм власності у приватну, на жаль, сьогодні себе не виправдала. Львів через це має багато проблем. По автостанціях ми повинні вийти на комплексну схему розміщення нових автостанцій, вони повинні бути належної якості надання послуг. Це процес, який ми беремо собі як завдання на 2017-18 роки»,- заявив він.

Щодо станції на вул.. Петлюри, куди зараз «переїхала» частина приміських автобусів, А. Садовий сказав:

«Станція на вул. Петлюри буде працювати тимчасово, вона не буде постійно. Коли ми затвердимо схему чіткого розміщення автостанцій, думаю, швидко це збудуємо тоді буде інша якість сервісу. Це буде визначено робочою групою спільно з науковцями. Має бути науковий підхід».

portal.lviv.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.