Понеділок, 22 квітня

У Львові зникло більше 200 маршруток та 12 одиниць електротранспорту

Сьогодні на дороги Львова не виїхало більше 200 маршруток та 12 одиниць електротранспорту. До слова, щодня обслуговувати місто має 507 одиниць автобусів. У міськраді Львова запевняють, що така ситуація аж ніяк не критична. Люди ж просять звільнити керівника управління транспорту міста.

«Вихідний. Нині о 9-й ледве запхався в маршрутку. GPS показує 302 автобуси на вулицях із 500, які мають бути у вихідний день. Дзвонимо керівнику управління транспорту. «Автобуси їздять, все гаразд. На вихідних виїжджає менше транспорту, аніж в будні. 350-370 автобусів курсує точно. Цього недостатньо, але це нормальна кількість з огляду на те, що бракує водіїв. Скарг поки що не надходило». Все гаразд. Автобусів недостатньо, але це нормально. Хтось адекватний, подайтесь на конкурс на посаду керівника управління, будь лаааааааасочка» – пише відомий львівський журналіст Отар Довженко.

«Ні, автобуси є, але вони стоять і ржавіють, бо мр вигідно працювати з перевізниками за відкати. Мр бачить же, що людям не подобається якість послуг, а значить треба щось міняти, вони мали б зробити державний громадський транспорт, то реально, ну і пару маршруток залишити на деяких, особливо завантажених маршрутах. Із-за того, що мр не хоче змінювати щось у транспортній системі Львова, тобто робити для зручності людей хоч елементарні кроки, все буде, як і було. А ще не хочуть громадський транспорт перекидати на державу, бо треба буде дороги робити нормальні, щоб він не розвалюватися за 2 дня, бо то буде не дешево. Львів туристичне місто, в якого є кошти на це все, але в деяких осіб немає бажання втрачати гроші, їх же краще вкрасти.» -пише Наталя зі Львова.

До слова, транспортники Львова вимагають підвищення цін за проїзд у громадському транспорті до 6 гривень, а також зменшення кількості пільговиків.

В міськраді повідомлять, що критична ситуація з нестачею транспорту  у Львові склалася і через брак водіїв. Обіцяють кожному шоферові, який переїде працювати до Львова з іншого міста, компенсувати витрати на житло.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.