Вівторок, 28 травня

У Львові змінюють схему руху половини всіх трамвайних маршрутів

Із 13 травня по-новому почнуть курсувати п’ять із десяти трамвайних маршрутів

Поїдуть по-новому. У Львові внесли зміни до схеми руху п’яти із десяти трамвайних маршрутів. Це стосується маршрутів №1, 7 та 9. Їх частково продовжили. Крім того, підкорегували маршрутну схему руху трамваїв №4 та №6. Усе через закриття площі Двірцевої, де до кінця року триватиме ремонт. Зміни почнуть діяти вже з 13-го травня, пише zaxid.net.

Через масштабну реконструкцію пл. Двірцевої замість залізничного вокзалу кінцеву зупинку трамваїв №1, 4, 6 та 9 перенесуть на вул. Городоцьку. Вже з 13 травня жоден вагон сюди заїжджати не буде. Такі зміни – щонайменше до кінця цього року.

«Думаю, буде складно. Сумки важкі. Я розумію, що треба чимось жертвувати заради того, щоб було гарно», – каже студентка Роксолана.

На вул. Городоцькій біля ринку Привокзального та ТРЦ «Скриня» облаштують тимчасові платформи для висадки та посадки пасажирів.

трамвай львів

«За рахунок одної зі смуг руху для приватного транспорту тимчасово покладемоплити, відгородимо одну смугу і розширимо за рахунок цього посадковий майданчик. Таке рішення буде застосовано на цій смузі і з протилежної сторони», – пояснив заступник директора з експлуатації ЛКП «Львівелектротранс» Віталій Пітула.

Окрім того, внесли одночасно й планові зміни у трамвайні маршрути №1, 7 та 9. Тож одиничка курсуватиме тепер через вул. Бандери на Погулянку, а сімка поїде на вул. Пасічну. Що ж стосується маршруту №9, то його тимчасово пустять через вул. Вітовського на Підзамче – допоки не відкриють після ремонту вул. Замарстинівську. Маршрут №5 знову закривають, аби не дублювати дев’ятку. З понеділка у салонах трамваїв буде звучати повідомлення про зміни всіх маршрутів. Обіцяють оновити і графіки руху на зупинках.

Проїхатися на трамваї

«Цю схему ми презентували в листопаді, з неї впроваджено вже два маршрути. Це маршрут №4 і 5. Інші маршрути, які потребували змін, ми відтягнули фактично до закриття пл. Двірцевої. Щоб ці зміни зробити одномоментними. Це буде трохи незручно, але це буде один раз, а не два», – пояснив у коментарі ZAXID.NET керівник відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» Ігор Могила.

У «Львівелектротрансі» також нагадують про пересадкові півторагодинні електронні абонементи. Їх вартість на 50 копійок вища, ніж повного квитка. Попередньо, відновити трамвайний рух до площі Двірцевої мають вже до кінця цього року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.