У Львові змінюють маршрути майже всіх трамваїв

Tatra_KT-4D_у_Львові

Після завершення робіт з реконструкції вулиць Івана Франка та Свєнціцького відновить свою роботу трамвайний маршрут № 4 «Вул. Торф`яна – Академія мистецтв».

За інформацією прес-служби ЛМР, окрім цього, після закриття на реконструкцію перехрестя вулиць Личаківської та Мечнікова заплановано такі зміни трамвайних маршрутів:

  • трамваї маршруту № 2 прямуватимуть від кінцевої «вулиця Коновальця» вулицями Мельника, Генерала Чупринки, Коперника, Дорошенка, пл. Ринок, вулицями Руською, Підвальною та Івана Франка до кінцевої зупинки «Академія Мистецтв»;
  • трамваї маршруту № 7 прямуватимуть від кінцевої «вулиця Татарбунарська» до кінцевої «вул. Торф`яна» вулицями Шевченка, Городоцькою, Б. Хмельницького та Замарстинівською.
  • трамвайний маршрут № 10 тимчасово припиняє свою роботу до завершення ремонтних робіт на перехресті «Личаківська – Мечнікова».
  • Трамвайні маршрути № 5 і №6 курсуватимуть за звичними маршрутами.
  • Про дату відновлення трамвайного маршруту №4 та про зміни маршрутів руху трамваїв, що курсують по вул.Личаківській, буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, раніше через закриття на ремонт вулиць Русових, Київської, Котляревського і Нечуя-Левицького припинили свою роботу трамвайні маршрути № 9 та №11 і було додатково введено трамвайний маршрут №6а «Церква Св. Анни – вул. Миколайчука»

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.