Організатори концерту Сергія Бабкіна у Львові офіційно заявили, що його виступ скасовано. Усім, хто придбав квитки на концерт, обіцяють повернути гроші уже в понеділок, 9 жовтня.

концерт бабкіна

Тим часом сам музикант зробив відеозвернення до своїх шанувальників.

“Я патріот своєї країни. Я люблю свою країну. Я стараюсь для своєї країни і для своїх людей. Ті, хто знають мене, знають, що я далекий від політики. Вони знають, що я говорю зі сцени, говорю своїми піснями. Мені дуже шкода, що ті люди, які забороняють нам проводити концерт, вважають, що їхня позиція вища ніж ваша (-шанувальників Бабкіна, – ред.). Вони називаються «свободою», однак не дають цю свободу”, – сказав музикант.

Нагадаємо, 7 жовтня у Львові активісти зірвали концерт Сергія Бабкіна. Активісти ще за кілька годин до концерту заблокували вхід у клуб “Малевич”, де мав відбутися захід. Вони закликали людей не йти на цей концерт, бо Бабкін відвідував з концертами Росію та окупований Крим під час збройної агресії в Україні. Люди, які прийшли із квитками на концерт, спробували прорватись у середину. А блокувальники почали їх відштовхувати. Тут втрутилась поліція. Тож в результаті між поліцією та активістами почались сутички.

Блокувальники концерту Сергія Бабкіна у Львові раніше погодилися не перешкоджати проведенню заходу, але за однієї умови – якщо Сергій Бабкін привселюдно назве Росію агресором та обіцяє більше не давати концертів у РФ та на окупованих територіях.

Як повідомляє кореспондент Форпосту з місця події, артист відмовився визнати Росію агресором, а на запитання, чи Путін ху…ло просто розсміявся.