У Львові на перехресті вул. Коперника та Бандери зійшов з рейок найбільший п’ятисекційний трамвай «Електрон», який курсує за маршрутом №9 із залізничного вокзалу до центру міста.
Інцидент стався о 12:18 у вівторок, 9 січня. На вул. Коперника, 44 зійшов з рейок та виїхав заднім візком на зустрічну колію трамвай «Електрон» з бортовим номером 1179, пише zaxid.net.
Внаслідок ДТП ніхто не постраждав. Трамвай також не пошкодив автомобілі, які рухались по вулиці.
Близько 14:00 за допомогою крана та тягача працівники «Львівелектротрансу» повернули трамвай на колію та відтягнули його до депо.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
