Четвер, 25 червня

У Львові зійшов з рейок трамвай

У Львові на перехресті вул. Коперника та Бандери зійшов з рейок найбільший п’ятисекційний трамвай «Електрон», який курсує за маршрутом №9 із залізничного вокзалу до центру міста.

Інцидент стався о 12:18 у вівторок, 9 січня. На вул. Коперника, 44 зійшов з рейок та виїхав заднім візком на зустрічну колію трамвай «Електрон» з бортовим номером 1179, пише zaxid.net.

Внаслідок ДТП ніхто не постраждав. Трамвай також не пошкодив автомобілі, які рухались по вулиці.

Задній візок трамвая виїхав на зустрічну колію

Задній візок трамвая виїхав на зустрічну колію

Близько 14:00 за допомогою крана та тягача працівники «Львівелектротрансу» повернули трамвай на колію та відтягнули його до депо.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.