Понеділок, 17 червня

У Львові жінка, яка 20 років хворіє на діабет, народила здорового хлопчика

Радісна подія трапилася у Пологовому будинку Львівської обласної клінічної лікарні

Про це повідомили у пресслужбі медзакладу, передає “Еспресо.Захід“.

Юлі — 30 років, з них 20 жінка хворіє на цукровий діабет. Зізнається: про дитину з чоловіком мріяли давно, але через недугу не вдавалось завагітніти. Трапився у житті пари й трагічний випадок. Але закохані довели: якщо наміри в тебе світлі, серце — сповнене добром і попри невдачі, ти не здаєшся, зусилля обов’язково увінчаються успіхом. Мрія подружжя нарешті збулася — вони стали батьками!

Шлях до материнства в Юлі був непростий. Весь цей час її підтримували чоловік та фахівці пологового ЛОКЛ. З пацієнткою акушер-гінеколог Володимир Солощенко познайомився, коли та була на п’ятому тижні вагітності й разом із колегами тримав стан здоров’я жінки на контролі, аж поки вона не виписалася зі стаціонару. Ключовим завданням для медиків було зробити так, щоб Юля доносила вагітність до максимально можливого терміну. І от, напередодні Різдва на світ з’явився довгожданий синочок Захарко. Попри хвилювання пари, малюк народився здоровим, з вагою 3350 г та зростом 51 см.

Як зазначають в пологовому, з часу їхнього відкриття допомогу тут надали більш як 20 жінкам з цукровим діабетом, і всі історії мали щасливе завершення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: