Четвер, 30 листопада

У Львові збудують нову багатоповерхівку з офісами. Забудовник має зберегти дерево

У Львові на вул. Волинській, 25а знесуть наявні споруди та збудують багатоповерхівку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення. Забудовник повинен зберегти дерево, яке росте на ділянці, а також прохід до суміжних забудов. Відповідне рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень погодили 7 березня на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Як зазначив керівник управління архітектури та урбаністики ЛМР Антон Коломєйцев, йдеться про невелику ділянку, де розташована будівля радянського періоду і забудова початку 20 століття.

«На ділянці архітектор пропонує розмістити невелику забудову по одній квартирі на кожному поверсі – чотири квартири та чотири паркомісця із збереженням дерева, яке там росте», – сказав він.

Архітектор проєкту Сергій Іванов-Костецький зауважив, що на першому поверсі розмістять офісний центр та паркінг.

«Основною метою є збереження дерева. Ми відступили більше, ніж на 5 метрів. На першому поверсі передбаєчаться комерція, а вище – житлові квартири з ліфтами», – сказав він.

Виконавчий комітет затвердив будівництво із зауваженнями, зокрема, що при будівництві повинно бути збережене дерево, яке там росте, а також історичний прохід до ганку. Містобудівні умови та обмеження отримав ТзОВ «Креативінвест». Компанія зареєстрована на вул. Єфремова. Керівниками організації є Сергій Іванов-Костецький та Галина Іванова-Костецька. Компанія займається будівництвом житлових і нежитлових будівель.

Нагадаємо, що промисловий мікрорайон Підзамче у Львові поступово трансформується: тут уже запланували будівництво офісів на місці деяких заводів, зводять сучасні житлові комплекси і передбачили переосмислення інших об’єктів. Йому пророкують долю престижного та комфортного мійкрорайону, який невдовзі може стати своєрідним новим центром Львова. Tvoemisto.tv з’ясувало, як найближчими роками може змінитися Підзамче і на що варто робити ставку місту для його стрімкого розвитку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.