У Львові завершують встановлення першого шумозахисного екрану

шумозахисний екранМонтаж полікарбонатної захисної стіни на вулиці Липинського, 14-16 планують завершити до кінця листопада. Звукоізоляцію забезпечать дитячому садочку та школі-гімназії «Відродження».

За словами начальника міського управління екології Андрія Галушка, на сьогодні підрядник ТЗОВ «На Голоско» закінчує встановлення полікарбонатного екрану висотою 3,5 метри й довжиною до 160 м. «Також у межах проекту планують допрацювати озеленення території, щоб створити суцільний естетичний і природозахисний комплекс», – зауважив Андрій Галушка.

Нагадаємо, рішення ЛМР про виділення коштів на встановлення шумозахисного екрану було ухвалено ще в квітні 2015 року. Його потребують два навчальні заклади для дітей, у приміщеннях яких рівень шуму, спричиненого автодорогою, перевищує встановлені санітарними вимогами норми. Як пояснив Андрій Галушка, затримка у втіленні проекту відбулася через необхідність пройти через усі бюрократичні процеси – від замовлення відділу освіти Шевченківської райадміністрації до отримання відповідної документації безпосередньо управлінням екології. Роботу над проектом тут розпочали в вересні минулого року.

Однак коли підрядник проводив земляні роботи з укладення фундаменту, втрутилася група мешканців району, на чию думку встановлення екрану призвело би до втрати дитячого майданчика школи «Відродження». У результаті переговорів прийняли рішення змінити параметри шумозахисної стіни, залишивши ділянку майданчика не ізольованою.

Попри всі перипетії, захисний екран, що зменшить рівень шуму в дитячих навчальних закладах, буде встановлено до кінця листопада.

Андрій Галушка додав, що зараз міське управління звернулося до прокуратури щодо використання земельної ділянки, що належить місту, не за цільовим призначенням. Оскільки територію того ж майданчика зараз займають МАФ-и забудовника, що проводить будівництво житлового будинку поруч.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.