Понеділок, 22 квітня

У Львові затвердили програму для належного вигулу собак

19 вересня, у Львові затвердили програму створення інфраструктури  для належного вигулу собак на наступні 4 роки.  

Відповідну ухвалу прийняли депутати Львівської міськради на пленарному засіданні, інформує кореспондент 032.ua. 

Метою програми є облаштування відокремлених майданчиків для вигулу собак різних типів, а також оснащення маршрутів для прогулянок у парках, скверах, зелених зонах міста та у кварталах зі щільною забудовою. 

Програма буде діяти до 2023 року та розділена на три етапи: у 2019 році планують облаштування 1 тренувально-вигульного майданчику, у 2020-2021 роках – 8 тренуально-вигульних майданчиків, 6 вигульних майданчиків та 51 прогулянковий маршрут, у 2022-2023 роках – облаштування 13 тренувально-вигульних майданчиків та 19 вигульних майданчиків.

Ініціаторами даної ухвали є Департамент житлового господарства та інфраструктури, ЛКП “Лев“, депутат Львівської міської ради Ірина Оршак, громадська ініціатива “Місто, дружнє до собак“. 

Зазначимо, у Львові діють правила утримання й поводження з тваринами, де вказано, що власники тварин зобов’язані прибирати за ними екскременти на газонах, тротуарах та інших територіях по місту. Окрім цього, зазначимо, що  у парку Івана Франка відкрили перший в Україні тренувально-вигульний майданчик для собак, який успішно працює вже три роки. 

Нагадаємо, у Львові до кінця місяця  можна безкоштовно вакцинувати тварин від сказу у комунальних, державних та приватних ветеринарних клініках. Адреси пунктів, де безкоштовно щеплюють тварин можна переглянути на інтерактивній мапі. 

Додамо, цього місяця у  Львові та ще у  понад 20 містах України відбувся масштабний Марш за права тварин. Зоозахисники та просто небайдужі мешканці вийшли на вулиці власних міст та пройшли колонами, з вимогами до влади зробити країну більш гуманною до тварин. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.