У Львові затримали чоловіка, який вночі побив машину та підпалив її

158

Сьогодні у Львові патрульні затримали чоловіка, який потрощив і потім підпалив автомобіль. Інцидент трапився на вулиці Джорджа Вашингтона.

Патрульні побачили чоловіка, який тримав в руках дерев’яну дошку, якою трощив припаркований автомобіль Toyota Corolla. Офіцери затримали особу та викликали на місце події слідчо-оперативну групу. Також повідомили власницю автомобіля, яка згодом приїхала для написання заяви. 45-річного чоловіка доставили до Личаківського відділу поліції для встановлення всіх обставин.

Згодом, близько 4 години ранку, патрульні отримали повідомлення про пожежу на вулиці Джорджа Вашингтона. Коли вони прибули на місце, то побачили той самий автомобіль Toyota Corolla, який був повністю охоплений вогнем. Поруч був припаркований автомобіль Skoda Fabia, задня частина якого також зайнялася.

Водночас з патрульними прибула бригада Державної служби з надзвичайних ситуацій та почала гасити пожежу. Тим часом, патрульні почали обстежувати прилеглі вулиці з метою виявлення особи, яка причетна до підпалу. На вулиці Пасічній, інспектори помітили чоловіка, якого раніше затримували за побиття даного автомобіля. Його зупинили, він визнав, що підпалив даний автомобіль. Свої дії він пояснював конфліктом з власницею даного транспортного засобу.

Коли вогнеборці ліквідували пожежу, саме приїхала власниця автомобіля. В неї погіршилося самопочуття від побаченого і патрульні викликали їй бригаду швидкої медичної допомоги. Згодом до медиків звернувся і затриманий, який скаржився на біль в нозі. Після надання медичної допомоги, його доставили до Личаківського відділу поліції, а згодом у ізолятор тимчасового тримання. Проводиться слідство.