У Львові запустили експрес-маршрути від автостанцій до центру міста

Сьогодні, 6 вересня, міське управління транспорту запустить експрес-маршрути, які курсуватимуть від автостанцій до центру міста. Таке рішення зумовлене тим, що приміські маршрути тепер зупиняються на автостанціях, що на вул. Стрийській, вул. Городоцькій та вул. Петлюри.

Районні маршрутки не їдуть до вул. Привокзальної вже з 2 вересня. Тепер водії курсують до автостанцій на околицях Львова. Тож пасажири змушені пересідати з приміських автобусів до міських. І платити за доїзд на роботу чи навчання ще раз, пише zaxid.net.

Натомість у міському управлінні транспорту впевнені: така зміна розвантажить інтенсивний рух на в’їздах до Львова. Тож намагатимуться стабілізувати ситуацію.

«Із завтрашнього дня планується запустити експрес-маршрути, які будуть курсувати до приміського вокзалу. Для початку – три автобуси, далі будемо дивитися», – розповів Олег Партика, в.о. начальника міського управління транспорту.

А ось міським перевізникам доводиться нелегко: збільшився потік пасажирів. Тож їм корегують графік – додають більше ранкових рейсів.

«Ми випустили більше машин, змінили трошки графік маршруту, щоби скоріше виїжджали і могли забирати пасажирів. Якщо буде збільшення пасажиропотоку, ми це будемо відслідковувати, то пустимо стільки машин, скільки буде необхідно для того, щоби возити всіх пасажирів», – додав Орест Хамула, директор АТП №1.

Також буде збільшено кількість автобусів на міських маршрутах. У першу чергу йдеться про комунальні.

Пасажиропотік міських перевізників збільшується, а ось приміські маршрутки втрачають свою популярність. Мешканці Львівщини дедалі частіше користуються електричками – адже кінцева зупинка потягів близько від центру міста.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.