У Львові запускають масштабну програму з ревіталізації промислових зон

У Львові розпочали ревіталізовувати старі промислові зони й заводи, з метою створення у них креативних просторів із залученням інтелектуального потенціалу.

У Львові запускають масштабну програму з ревіталізації промислових зон

Як розповів ZAXID.NET заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, фахівці міського управління ІТ підготували огляд 20 заводів у Львові, які можна ревіталізувати.

«Більшість заводів є у приватній власності і ми маємо бачення щодо залучення експертів [до ревіталізації], бо якщо традиційне виробництво не працює з певних логістичних чи економічних причин, то там можуть бути креативні простори, якісь менші виробничі майстерні», – сказав Андрій Москаленко та додав, що 21 жовтня на заводі «РЕМА»відбудеться презентація напрацювань щодо ревіталізації промислових зон у Львові.

завод РЕМА у Львові

За його словами, цьогоріч форум електронного врядування почали проводити на заводі «РЕМА», щоб привернути увагу до промислових зон та наукових потужностей, які зараз не використовуються.

Варто зазначити, що у Львові уже кілька прикладів успішної ревіталізації закинутих промислових підприємств. Зокрема, на території заводу «Галичскло», який не працював майже 10 років, відкрився нічний клуб, видавництво, дитсадок, виробничі майстерні та інші заклади. Старе трамвайне депо планують перетворити на коворкінг Lem Station, а Фабрику повидла перетворюють на культурний центр.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.