У Львові запрошують на екскурсії хорами Гарнізонного храму

1308
гарнізонний храм
Фото: dyvys.info

Львів’ян та гостей міста запрошують на екскурсії хорами Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

Таким чином львів’яни можуть долучитись до проведення реставраційних робіт. Адже кошти, отримані від продажу квитків, передадуть саме на відновлення унікальних фресок. Про це Львівському порталу повідомили у Гарнізонному храмі.

«Чи бували ви на галереях Гарнізонного храму? Бачили орган зблизька? В труби пробували дмухнути щосили? Ні? Тоді вже у п’ятницю та суботу, 22-23 лютого, на вас чекатиме нагода дізнатись про минуле найбільшої святині Львова з висоти галерей храму, оглянути орган та його міхи, побачити оригінальні ковані двері 1740 року і навіть пошукати на недавно відреставрованій фресці вівтаря левів, верблюдів, слонів і навіть Велику китайську стіну! Крім цього, ми розповімо лише найцікавіші факти і міфи про храм, також ви дізнаєтесь, чим живе храм у наші дні. А для найбільш допитливих буде можливість спробувати розгадати таємницю давньої каплиці на галереях, про існування якої навіть не всі знають», – розповідають організатори.

Екскурсії відбуватимуться з 19:30 по 21:30 год. у п’ятницю, 22 лютого, а також із 20:00 до 21:30 год. у суботу, 23 лютого.

Вартість квитка для дорослого становить 20 гривень, для учнів – 5 гривень. Ці суми є пропонованим благодійним внеском. Втім кожен відвідувач сам визначатиме, скільки заплатити, адже всі отримані кошти скерують на реставраційні роботи у Гарнізонному храмі.

Збір груп відбуватиметься всередині храму, ліворуч від головного входу. Сам Гарнізонний храм розташований що на вул. Театральній, 11.