У Львові заклали пам’ятну капсулу Меморіалу Небесної Сотні. Фото

Родини загиблих та представники міста дали старт будівництву Меморіального комплексу.

Зі сторони вулиці Кривоноса у сквері «На Валах» у Львові заклали пам’ятну капсулу, яка започаткує будівництва Меморіалу Небесної Сотні, пише Твоє місто.

Родичі загиблих та міський голова підписали послання та заклали у капсулу, яку зацементували на місці, де незабаром почнуть будівництво Меморіалу.

Як повідомив під час урочистостей головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, місток, що передбачений проектом Меморіалу, має з’єднати штучно розділені вулицею вали та стати місцем для роздумів та відпочинку львів’ян.

У Львові заклали пам’ятну капсулу Меморіалу Небесної Сотні. Фото

Меморіал складатиметься з двох частин: площі зі стелою на верхній терасі та з пішохідного моста між пагорбами вздовж вул. Кривоноса. Він виводитиме на терасу зі сторони вул. Замкової, де облаштують площу і стелу, присвячену Героям Небесної Сотні. Крім цього, на мості також розташують п’ять плит, що символізують п’ять днів розстрілів на Майдані. 

На даху накриття будуть вирізані імена героїв Небесної Сотні, крізь які у дощову погоду стікатиме вода, що, символізуватиме «вічні сльози» за загиблими, а у сонячну погоду ці літери мають підсвічуватися природним світлом.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.