У Львові заборонили розміщувати світлову рекламу

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 7 жовтня прийняв рішення про заборону розміщення світлової реклами на території Львівської громади. Зокрема, йдеться про електронні табло та екрани, рухомі стрічки з підсвіткою, які розташовуються на фасадах будинків та всередині приміщень, якщо це видно ззовні.

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на Львівську міську раду

«На території Львівської міської територіальної громади не допускається розміщення об’єктів світлової реклами (електронні табло, монітори, екрани, біжучі стрічки, конструкції з динамічною (пульсуючою) підсвіткою тощо) на фасадах будинків і споруд, у тому числі з внутрішньої сторони приміщення (у вікнах, дверях, вітринах тощо), якщо така реклама працює на зовнішній простір», – вказано у рішенні виконкому.

Зазначається, що рішення прийняли, зважаючи на політику ЛМР щодо обмеження присутності зовнішньої реклами у візуальному просторі міста та враховуючи згубну дію додаткового штучного світла на сприйняття сформованого архітектурного середовища, а також а також особливого статусу міста Львова як надбання світової спадщини ЮНЕСКО.

У місті напрацюють чіткий алгоритм дій щодо вже встановлених світлових рекламних конструкцій.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.