п`ятниця, 14 червня

У Львові заборонили будівництво кафе-бару в історичному ареалі

Сьогодні, 8 листопада, на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийняли рішення відмовити у будівництві кафе-бару на пл. Князя Ярослава Осмомисла, 3 – пл. Звенигородській, 4

Про це повідомили в ЛМР, передає “Еспресо.Захід“.

Там зазначили, що місто відмовило у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію ПП “Перлина Львова” незавершеного будівництва за рахунок надбудови та пристосуванням під кафе-бар.

Таке рішення члени виконкому ухвалили, беручи до уваги невідповідність намірів забудови вимогам містобудівної документації – земельна ділянка на пл. Князя Ярослава Осмомисла, 3 – пл. Звенигородській, 4 розташована у кварталі змішаної (житлово-громадської) існуючої забудови в історичному ареалі міста, де відсутній затверджений історико-опорний план, який є невід’ємною частиною генерального плану.

Також за словами керівника управління архітектури та урбаністики Антона Коломєйцева, були застереження мешканців суміжних будинків щодо будівництва кафе-бару.

“Ми були на ділянці і там точились досить жваві громадські дискусії. Дійсно мешканці висловлювали свої побоювання щодо впливу цього об’єкту, зокрема що незавершений об’єкт будуть розбирати, проводити земляні роботи, монтувати там якісь елементи, а відтак все це може ставити під загрозу сусідні будівлі”, – розповів головний архітектор Львова.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.