У Львові за пів доби випало 20% місячної норми снігу

Як повідомили у Львівському гідрометцентрі, вчора з 08.00 до 20.00 години у Львові випало 20% місячної норми опадів, що становить 9,2 мм.

Також синоптики уточнили, що загалом від 16 березня до 18 березня станом на 08.00 год у місті випало 37% місячної норми опадів.

До голів ОСББ та приватного сектору скеровано звернення з прохання про забезпечення прибирання території біля закладів, відповідно до правил благоустрою. Також мерія наголошує на тому, що власники магазинів, торгово-розважальних комплексів також повинні забезпечити належний стан території біля своїх закладів.

Вночі здійснюватиме чергування начальник управління інженерного господарства ЛМР.

«Вночі та зранку комунальні служби міста повинні максимально розчистити магістральні дороги та в’їзди у місто. Особливо важливо зранку посипати підйоми, щоб забезпечити якісну роботу громадського транспорту. З 05.00 год вийдуть двірники. Важливо розчистити зупинки громадського транспорту. Де це можливо, для очищення хідників будемо використовувати тракторці. Важливо, щоб приватний бізнес прибрав територію біля своїх закладів», – зазначив Сергій Бабак.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.