Понеділок, 20 травня

У Львові за минулий тиждень інспектори з паркування виписали штрафів на 1,8 млн грн

За минулий тиждень інспектори з паркування оштрафували 5 288 водіїв за порушення правил зупинки/стоянки авто, на загальну суму 1 887 260 грн. Кошти від сплати штрафів надходять до міського бюджету Львова.

Про це повідомили в управлінні безпеки Львівської міської ради.

Нагадаємо, мінімальний розмір штрафу – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може збільшуватися до 680 грн. Якщо ж водій-порушник не сплачує штраф впродовж 10 днів, то сума подвоюється.

«Водіїв штрафують і за несплату послуг платного паркування. У такому випадку накладається штраф у 20-кратному розмірі від вартості години паркування», – додали в управлінні безпеки ЛМР.

Також, через порушення правил стоянки, за минулий тиждень на арешт-майданчик евакуювали 71 автомобіль.

«До інспектування на вулицях міста залучено 50 інспекторів із паркування. Кожен з них щоденно оформляє в середньому 35 повідомлень про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності. У цьому році, станом на 7 листопада, від сплати штрафів до міського бюджету надійшло понад 35 млн грн», – додали в управлінні безпеки ЛМР.

Львівська міська рада вкотре закликає водіїв не паркувати свої авто з порушенням правил дорожнього руху, зокрема, під знаком «зупинка заборонена», «стоянка заборонена», на перехрестях. Хаотичне паркування ускладнює дорожній рух, а також, в умовах воєнного стану, проїзд спецтранспорту, який забезпечує життєдіяльність міста та допомагає Збройним силам України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.