У Львові з’явились Добрі Скрині

Активісти громадського об’єднання “Свербивус” реалізували відомий заклик “Візьми якщо треба, дай якщо можеш” в проекті “Добра скриня”. Відтепер кожен, хто знаходиться в скрутному становищі, зможе взяти продукти з Доброї Скрині, а той, хто має таку можливість, зможе їх залишити.

“В країні росте кількість соціально незахищених людей, і особливо це відчувається перед святами. Багато людей, переважнопенсіонери, змушені вкладати кошти в комунальні послуги або медицину, і на святковому столі зовсім не залишається продуктів. Саме тому ми вирішили організувати проект “Добра скриня”. Наразі Добра Скриня розміщена за адресою вул. Городоцька, 357, в приміщенні магазину “ШипШина”, однак ми хочемо, щоб такі Скрині з’явились по усьому Львові. Якщо ви бажаєте допомогти із встановленням Добрих Скринь в інших місцях, можете допомогти із наповненням, або знаєте, кому могли б знадобитись продукти зі Скрині – телефонуйте 050-373-15-96″, – розповіла координатор проекту Марта Присяжнюк.

Однак організатори наголошують – робити добрі справи потрібно не лише на свята. Якщо у вас є знайомі чи сусіди, які перебувають в скрутному матеріальному становищі – відвідайте їх та запропонуйте свою допомогу. Або приїдьте за адресою вул. Городоцька, 357, та візьміть для них продукти із Доброї Скрині.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.