У Львові з ознаками ГРВІ госпіталізували чотирьох осіб, які повернулися з-за кордону

Аналізи пацієнтів відправлять у лабораторний центр у Києві, де мають визначити, чи інфіковані ці люди Covid-19

У неділю, 15 березня, до львівської інфекційної лікарні госпіталізували чотирьох осіб, в яких зафіксували ознаки ГРВІ, пише zaxid.net.

Оскільки ці люди нещодавно повернулися з країн, в яких зафіксовані випадки захворювання на коронавірус, у них взяли аналізи які відправлять до Києва, аби встановити, чи не інфіковані ці люди Covid-19. Про госпіталізованих офіційно повідомив головний медик Львова Володимир Зуб, після того, як у соцмережах поширили інформацію про підозри на коронавірус у кількох мешканців міста.

Володимир Зуб повідомив, що всі госпіталізовані є молодими людьми і хворіють два-три дні. Стан в усіх – середньої важкості.

«Всі особи госпіталізовані з нетривалим анамнезом, тобто хворіють впродовж двох-трьох днів. Стан – середньої важкості, загроз життю нема. Враховуючи, що пацієнти прибули з країн, де зафіксований коронавірус, а також у них наявні ознаки ГРЗ, хворі госпіталізовані, відповідно до наказу МОЗ, для спостереження і дообстеження. У всіх відібрані матеріали і скеровані в лабораторний центр у Київ для проведення тестування», – повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Він також уточнив, що всіх чотирьох осіб ізолювали в інфекційній лікарні, відповідно до затвердженого МОЗ алгоритму.

Наразі невідомо, чи ці четверо госпіталізованих перебували закордоном разом, чи вони прибули з різних місць. За попередньою інформацією, одна з госпіталізованих повернулася з Польщі, а ще одна – зі Словаччини. Однак наразі немає більше деталей про ці випадки.

Львівська мерія просить мешканців міста не створювати паніки і не поширювати неперевіреної інформації.

Про цей інцидент також повідомив в. о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько, який зазначив, що в цих пацієнтів підозрюють коронавірус.

Також цей інцидент прокоментував Андрій Садовий.

“В мережі з’явилась інформація, що у Львові вже зафіксовано 2 випадки захворювання на коронавірус.

Ми перевірили ці факти, вони не відповідають дійсності.
Сьогодні у Львові справді госпіталізовано 4 людей, які недавно перебували в країнах, де зафіксовано коронавірус . Хворі госпіталізовані з ознаками ГРЗ. Біоматеріал відібраний та скерований на дослідження в Київ.

Всі особи молодого віку, госпіталізовані з нетривалим анамнезом, тобто, вони хворіють впродовж 2-3 днів. Стан – середньої важкості, загроз життю нема.

Велике прохання не поширювати неперевірену інформацію! Нам всім сьогодні важливо дослухатись лише до офіційних і перевірених джерел!”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.