У Львові вже працює снігоприбиральна техніка

Станом на ранок у місті працювало 8 одиниць снігоприбиральної техніки. Загалом використано 12 м куб піскосуміші.

снігоприбиральна техніка

Відтак, до прибирання було залучено 2 підмітальні машини, 4 піскорозкидувачі, 2 навантажувачі. На чергуванні було 9 підмітальних машин, 15 піскорозкидувачів та 3 навантажувачі.

Нагадаємо, з 13 листопада усі комунальні підприємства, задіяні в роботі з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі, перейшли на зимовий режим роботи.

Загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період – це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП по районах, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

Зокрема, цього року було закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. Техніка зареєстрована і готова надавати відповідні послуги. На нову техніку встановили GPS-трекери.

Також закуплено 15 тис. м куб піскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш. Наявність солі в піскосуміші має бути 20%.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: