У Львові виступлять культові українські гурти з проектом “Українське вибране”

549

У березні стартує перший сезон проекту “Українське вибране”. Це серія клубних концертів наживо від культових гуртів і виконавців, які вже стали легендами української музики, на творах яких виросло не одне покоління.

Перший сезон – це концерти Плач Єремії, Воплі Відоплясова та інші. Це вже українська класика, їх знають та слухають, вони мають мільйонні аудиторії. А розпочинають сезон Кому Вниз концертом до 30-ліття гурту.

Організатори запрошують також на фан-зустрічі та виставки раритетних колекцій гуртів. А на самих концертах відбудуться благодійні аукціони, де реалізують артефакти гуртів. Кошти, зібрані таким чином, скерують на навчальні проекти Української Академії Лідерства.

Перший концерт Кому Вниз відбудеться 9 березня на !FESTrepublic. Це гурт, який в незмінному складі вже 30 років на сцені, має 4 студійні альбоми – справжній символ української андеґрандової музики. Виставку колекційних фото та артефактів гурту відкриють 9 березня на !FESTrepublic. Квитки на перший концерт вже можна придбати.

Стежте за нами!