Понеділок, 20 травня

У Львові виставили на продаж «Лабораторію паранормальних явищ»

У Львові продають приміщення «Лабораторії паранормальних явищ» на вул. Братів Рогатинців за 700 тис. доларів. Оголошення про продаж розмістив ріелтор у популярній львівській групі з продажу та оренди нерухомості.

Джерело: ZAHID.NET.

У Львові виставили на продаж «Лабораторію паранормальних явищ»

«Лабораторія паранормальних явищ» – заклад розі вул. Братів Рогатинців та площі Коліївщини, де кілька десятків років займались ворожінням

«Лабораторія паранормальних явищ» досить відоме місце серед львів’ян. Так називається заклад в історичній частині міста на розі вул. Братів Рогатинців та площі Коліївщини, який працював з середини 90-х. Потрапити туди можна було лише за попереднім записом, там займались ворожінням, зняттям «порчі», зливали віск та проводили інші «магічні ритуали».

«Лабораторія паранормальних явищ» діяла понад 20 років

У п’ятницю, 12 листопада, ріелтор агенства нерухомості «Квартал» Максим Федак опублікував у популярній групі з продажу та оренди нерухомості «No makler – Львів» оголошення про продаж «Лабораторії паранормальних явищ» – йдеться про приміщення площею 118 м2 на першому поверсі будинку №26 на вул. Братів Рогатинців.

Оголошення про продаж приміщення «Лабораторії паранормальних явищ»

Продати приміщення хочуть за 700 тис. доларів (5930 доларів/м2).

«[Приміщеннявикористовувалося під власний бізнес. Є можливість поділити на три окремі приміщення», – пише ріелтор.

Причини закриття закладу та продажу приміщення не повідомляють.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.