п`ятниця, 22 вересня

У Львові викрили ще одну небезпечну онлайн-гру для підлітків

Львівський священник забив на сполох через поширення в мережі гри для підлітків, яка є небезпечною. Гра називається “Тихий ліс”. Її правила такі, що куратори у мережі пропонують дітям вчинити самогубство і деякі сатанинські дії. Про це  “Еспресо.Захід” о. Юстин (Бойко).

“До наших священників все частіше звертаються батьки підлітків, які постраждали від цієї гри. І ті попередні групи не закрили або нові з’явилися. Гра базується на сатанізмі. Ми чули про гру “Синій кит”, а ця нова гра називається “Тихий ліс”. Небезпека цієї гри у тому, що у неї задіюють дітей не з проблемних сімей. Це порядні сім’ї, в яких тато і мама мають час на дітей, діти мають добре виховання, ходять до церкви і гарно вчаться, не сидять у мережі цілодобово. Просто в якийсь момент вони знайшли цю гру, бо її порадили друзі-однолітки”, – пояснив священник.

Згідно з правилами гри, підлітку пропонують через онлайн-коди присвятитися дияволу. У цьому священник вбачає небезпеку для дітей.

“Незнайомі куратори гри з мережі пропонують дитині зробити надрізи на руках або на ногах і вилити кров на пентаграму. Ми отримуємо від батьків реальні фото з такими практиками. Це страшно дивитися! На пентаграмі –  кров дитини з написом про те, що “більше не повернуся”. Також дітей закликають шкодити батькам.  Хочу застерегти батьків – зверніть увагу на дітей, старайтеся їх зрозуміти. Їм зараз потрібна підтримка і допомога. Якщо ви бачите, що ваша дитина стає замкнутою, сонною, її треба рятувати”, – пояснив о. Юстин.

Священники звернулися у кіберполіцію, але відповіді ще немає.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.