Понеділок, 22 липня

У Львові встановили погруддя Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку

Сьогодні, 20 лютого, у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили та освятили погруддя Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку, повідомляє Львівська обласна рада.

Участь у заходах керівництво Львівської обласної ради та облдержадміністрації, народні депутати, громадськість, студенти, активісти.

У Львові встановили погруддя Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку

Як відомо, 22-річний студент-географ, уродженець Тернопільщини Ігор Костенко був убитий 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській у Києві. Як писала у серпні 2014-го “Львівська Пошта”, Герой Небесної Сотні Ігор Костенко став найкращим автором року за версією засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза. Нагорода “Вікіпедист року” присуджується за найбільші досягнення редакторів і авторів онлайн-видання. Ігор Костенко став першим українцем, який отримав цю нагороду.

У Львові встановили погруддя Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку

Хлопець активно дописував в українську Вікіпедію, за два з половиною роки написав понад 280 статей, зробив більше 1600 правок. Також займався популяризацією редагування української Вікіпедії у соціальних мережах через групу кореспондентів української Вікіпедії у Facebook, яку він створив і адміністрував.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.