У Львові встановлять фан-зони для перегляду чемпіонату Європи з футболу 2016

фанСьогодні виконком ЛМР затвердив проект фан-парку для трансляції футбольних матчів у рамках Чемпіонату Європи з футболу 2016 року. Фан-парк буде розміщений з 10 червня до 10 липня на площі перед університетом ім. Івана Франка. Повідомляють у міськраді Львова.

«Робота у фан-парку передбачена з 10 червня до 10 липня. Фан-парк буде розміщений на площі біля університету ім. Івана Франка із задіянням території біля пам’ятника Івана Франка.

Слід зазначити, що це є рік Івана Франка в Україні. Перед кожним матчем будуть відбуватися розіграші на знання творчості Франка, також буде організований ряд квестів на території парку і на площі на франкову тематику.

Також передбачено багато соціальних ініціатив, до яких долучаються непрофесійні футбольні клуби, які працюють у Львові, асоціація дворового міні-футболу, а також багато спортивних організацій для того, щоб перед кожним матчем створювати різноманітні забави для львів’ян, які прийдуть на фан-зону», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.