У Львові власників будинків зобов’яжуть перефарбувати фасади

Під час інвентаризації фасадів виявили понад тисячу будинків із клаптиковим фарбуванням

Під час інвентаризації фасадів львівських будинків було виявлено 1322 будинки з клаптиковим фарбуванням. Як повідомила Ірина Маруняк, директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, перевірку було проведено спільно з районними адміністраціями та управлінням охорони історичного середовища. Власникам приміщень буде скеровано попередження щодо приведення фасадів до паспортів упорядження, пише zaxid.net.

«Ми провели інвентаризацію фасадів щодо клаптикового фарбування. На її основі зробили базу даних. Відповідно, на сьогодні є 1322 будинки, де є клаптикове фарбування фасадів. Також ми проаналізували кількість паспортів фасадів. Є лише 148 паспортів. Це 1,9% від загальної кількості фасадів», – розповіла Ірина Маруняк, директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За її словами, найбільше будинків, які пофарбовані неналежним чином, є у Галицькому, Личаківському і Сихівському районах. У відсотковому співвідношенні найбільше таких є у Сихівському районі. Але це часто пов’язане із утепленням будинків.

Відтак районні адміністрації скеровують попередження власникам приміщень щодо приведення фасадів до паспортів упорядження, при наявності цих паспортів.

«Цю роботу будемо продовжувати. Також проводимо інвентаризацію найбільш критичних фасадів, щоб передбачити кошти в бюджеті міста і зробити паспорти цих фасадів, щоби потім можна було привести їх у відповідність», – додала Ірина Маруняк.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.