У Львові власник закладу викинув блогера за прохання вимкнути російську музику

У середу, 10 лютого, один з “інвесторів” львівського закладу “Аз Арт Львів” на зауваження клієнта вимкнути російську музику погрожував йому розправою та викинув із закладу.

Про це львівський блогер Володимир Андрєєв розповів на своїй сторінці у Фейсбуку — пише Форпост.

Лаунж-бар знаходиться за адресою вул Січових Стрільців 17. 

Є такий заклад у Львові, зветься @azart.lviv, в який вчора я потрапив чисто випадково. Ну нічо такий заклад, офіціанти привітні, пиво добре ,кальян нормально (то не я курив).Але історія не про те. Зараз послухайте уважно. Сидимо значить ми, спілкуємся на теми бізнесу, Ітшки і тд і тп, і тут я чую, як на всю катушку лупашить руцкая музіка.

Роблю зауваження офіціянту, той каже шо питання зараз вирішиться, але воно не вирішується… Я питаю в чому проблема, він дає банальну відповідь:- В закладі один з наших інвесторів (якось так) і він сказав не перемикати музику.(тут до офіціянта претензій нуль).

Я ше сиджу кілька хвилин, і думаю сходити в туалет. Піднімаюсь на перший поверх (так, та шняга в підвалі) а там сидить, так званий інвестор з своїми дружочками-піражочками. Шоби ви орієнтувались як виглядає “інвестор”… Це величезна, буха, лиса махіна.

Я підходжу і кажу:- Я клієнт цього закладу, я не хочу, шоб грала російська музика (не дослівно, але суть не міняється). Відповідь “інвестора”:- Шо ти дивишся на мене як баран на нові ворота, наху@ пішов звідси, вон двері і пішов наху@ звідси!

Моя відповідь (я зараз стараюсь майже хронологічно це все подати):- Ну ви не знаєте що таке інтернет?- Нахуй пішов, бо я зараз тобі @бало розіб`ю, наху@!Ок, спускаюсь на них, розказую це колезі, збираюсь, виходжу і кажу ше на вздогін:- Ну вам пізд@! (перейшов на рівень співрозмовника).

Тут підривається якийсь обс@с@к (дружок інвестора) в спортівних чорних штанах з начосом і червоній кофті, підлітає до мене і каже:-Шо? Шо бл@ть, наху@ пішов звідси! Чи тобі п@зди дати, шоб ти забув хто ти є? Чи найти тебе і твою сім’ю переху@рити?1””

От…Якби не фраза про сім`ю, мене б не трігерило… та пофіг, типу, бидло слухає в своєму рагульному закладі руцкую музіку, та хай там і скопититься… але! Обс@с@к в червоному светрі погрожував моїй сімї, на зауваження про руцкую музіку!”, – йдеться у дописі.

Львівський блогер звернувся до Львіської міської ради з проханням перевірити зазначений вище заклад.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.