Понеділок, 22 липня

У Львові вийшли на маршрут перші гумові автобуси

Сьогодні у Львові вперше вийшли на маршрути сім автобусів з гуми, виготовлені українським підприємством «Львівавтобустранс».

Завдяки гумовому корпусу нових автобусів їх пасажиромісткість, на відміну від звичайних транспортних засобів, є необмеженою.

Першими випробувати українське ноу-хау пощастило пасажирам маршрутів № 4А, 46 та 50, на які вийшли автобуси із гуми.

За словами прес-секретаря «Львівавтобустрансу» Володимира Войтовича, якщо звичайні маршрутки вміщають близько 50 пасажирів, то гумові автобуси таких обмежень не мають: “людей може влізти стільки, скільки влізе!” Він також зазначив, що при запуску першого в історії рейсу гумової маршрутки до салону одночасно влізло 180 пасажирів, 70 із яких – пільговики.

“Основною перевагою нових автобусів є, звичайно ж, гумовий корпус, який перетворює маршрутку фактично у безрозмірну, – сказав під час презентації автобусів міський голова Львова Андрій Садовий. – При сильному напорі нових пасажирів через двері, стіни маршрутки розтягуються і всередину можуть влізати все нові і нові пасажири.”

Якщо через наповненість пасажирами корпус автобуса стане настільки широким, що транспорт не зможе вміщатись на дорозі, водії радитимуть пасажирам вилазити одне на одного, таким чином маршрутка буде витягуватись вгору.

“Для водія також існує небезпека, що він може погано відчувати габарити гумового автобуса, який внаслідок наповнення пасажирами розшириться в об’ємі, й може зачіпати інші автомобілі корпусом, – продовжує Садовий. – Проте розробники мене запевнили, що, оскільки корпус зроблений із гуми, при контакті з іншими транспортними засобами ні на них, ні на автобусі механічних ушкоджень не залишатиметься. Єдиний нюанс – те, що пасажири всередині можуть отримати незначні травми. Проте пасажири звичайних маршруток ризикують отримати травми не менше, тому це не аргумент.”

Мер також наголосив, що новинкою вже зацікавились інші українські міста, тож незадовго після успішного випробування у Львові гумові маршрутки будуть передані іншим обласним центрам.

Про це інформує видання фейкових новин для людей із здоровим почутттям гумору – UaReview.

P.S. Редакція сайту “То є Львів” вітає усіх з 1м квітня та бажає хорошого настрою!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.