У Львові висадять рекордну кількість дерев. Перелік вулиць та видів

Цьогоріч на висадження дерев та кущів у Львові виділили понад три мільйони гривень. Пперелік вулиць, на яких з’являться нові насадження.

висадка дерев

Райони Львова

Як розповіли сьогодні під час прес-конференції, упродовж цієї весни на вулицях Львова планують висадити 2272 дерева та 664 кущі, а в парках міста – 995 дерев і 453 кущі.

Нові зелені насадження з’являться у кожному районі, але рекордним за кількістю саджанців буде Сихів. Тут озеленять вулицю Стрийську (роздільну смугу), вулицю Міклоша, проспект Червоної Калини (від вулиці Антоненка-Давидовича до вулиці Сихівської).

У Галицькому районі озеленять вулиці: Винниченка, Героїв Майдану, Стефаника, Котлярська, Тарнавського, Стефаника, проспект Чорновола. У Залізничному районі: вулиці Кульпарківська, Любінська, Городоцька, Широка, Петлюри. У Личаківському районі: вулиці Медової Печери, Лисенка, Дж. Вашингтона, Пасічна, Вахнянина, Самійленка. У Франківському районі: вулиці Генерала Чупринки, Наукова, Симоненка, Боберського, Володимира Великого. У Шевченківському районі: вулиці Орлика, Миколайчука, Панча, Величковського, проспект Чорновола.

У Львові висадять рекордну кількість дерев. Перелік вулиць та видів

Парки Львова

Зелений простір відновлюватимуть у парках: «Личаківський», «Погулянка», «Стрийський», «Парк імені Івана Франка», «700-річчя міста Львова», «Парк імені Папи Римського Івана Павла ІІ», «Високий замок», «Левандівський» та «Озеро Левандівське», «Скнилівський», «Парк імені Виговського», «Піскові озера», «Боднарівка», «Горіховий гай», «Знесіння» та Львівський центральний парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Старі дерева замінять на нові, таким чином оздоровивши ландшафт.

Окрім того, у місті планують висадити екзотичні сакури та магнолії. Озеленення та висадку насаджень проведуть у квітні-травні 2017 року. Наразі районні адміністрації міста вже оголосили конкурс на закупівлю саджанців рослин.

У Львові висадять рекордну кількість дерев. Перелік вулиць та видів

Нагадаємо, у Львові створили штаб із озеленення міста. Один із його пріоритетних напрямків роботи – відновлення фруктових садів на території навчальних закладів. Частину коштів нададуть з бюджету, частину профінансують спонсори та благодійники. Закликають долучатись і львів’ян. Звернутись у штаб можна за телефонами 297-59-82067 67 24 572, контактна особа – Маріанна Гавришко.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.