У Львові вирішать, чи запускати на Сихів трамвай №8А

У ЛКП «Львівелектротранс» вирішують, чи доречно запускати ще один трамвайний маршрут на Сихів.

трамвай сихів

Ідею запровадити трамвайний маршрут №8А, який курсував би від центру до кінотеатру ім. Довженка, поки що «поставили на паузу». Про це у коментарі для Tvoemisto.tv розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

«Ми відслідковували реакцію львів’ян, зокрема і в соцмережах. Думки сихівчан розділилися. Хтось каже: «О, класно, робіть!». Інші говорять: «Та ні, залиште, як є». Проблема у тому, що тим львів’янам, яким треба добратися до кінцевої зупинки на «Санта-Барбарі», доведеться пропускати інші вагони, які туди не доїжджають», – зазначив Іван Бондар.

Він додав, що від такої ідеї у ЛКП «Львівелектротранс» поки що не відмовилися цілком. Однак, чи будуть її таки втілювати в життя, мають вирішити і повідомити до кінця листопада.

Нагадаємо, мешканці Сихова звернулися у комунальне підприємство зі скаргами на перевантаження трамваїв №8 у годину-пік. За їхніми словами, з кінцевої зупинки на вулицях Вернадського та Драгана трамваї приїжджають до кінотеатру імені Довженка вже заповненими. Для розвантаження трамвайних маршрутів у «Львівелектротрансі» запропонували розвертати частину вагонів біля кінотеатру ім. Довженка. Точної назви маршруту не обрали, але умовно його називали трамвай №8А.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.